20. února 2012

20. února 2012 v 19:59 | J. B. |  Den za dnem
Rozhodla jsem se vrátit na tento blog. Články, které jsem tu nechala, později smažu.

Pořád chci zhubnout několik kilogramů. Dlouhou dobu jsem na to nemyslela. Byla jsem plně zaměstnána něčím jiným. Teď mi ta povinnost skončila. Vím, že mě hubenost sťastnější neudělá. Přišla jsem na to, když jsem přemýšlela, co by se stalo, kdybych opravdu zhubla na požadovanou váhu. Nic převratného by nestalo. Byla bych hubená. A tak bych se i cítila. Ale nic jiného by mi to nepřineslo. Smysl bohužel nevidím skoro v ničem. Chybí mi silná motivace.

Nemám žádné koníčky. Nedokáže mě nic naplnit. Do společnosti mě chodit nebaví.

Rozhodla jsem se ale dokončit věci, které jsem načala. Nehledě na to, že mě to nijak neuspokojí.

Umřít se mi nechce, ale žít se mi také příliš nechce. A hlavně takto. Ono je ale lehké říct - vstaň a něco dělej, když onen člověk sám neleží a neví, jaký to je pocit. A co na tom, že to také kdysi zažil, protože ta bolest nesetrvává. A každý prožívá a reaguje jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jáá jáá | Web | 20. února 2012 v 20:08 | Reagovat

Čau, máš horně moc moc pěknej blog, články a pozadí. Prosím jukni na muj blog a něco tam odhlásni- je tam hodně anket a prosím ňákej komentík. Hlásky moc ráda oplatím a hrozně se omlou vám za reklamu a dík.

2 Camille Camille | Web | 21. února 2012 v 11:26 | Reagovat

Tohle je komplet strašně divný období. Většina lidí kolem mě se v tom taky pěkně plácá, včetně mě samotné. Ty věci, pro které člověk žil, začínají ztrácet smysl a člověk ani najednou neví, proč tu je a co chce. Respektive nechce nic. Jen přežít. Děsný, ale taky nevim, jak z tohohle ven. Prostě asi čas...Jinak s hubnutím - to je jedna z mála věcí, kterou chci. Nebudu šťastnější. Tím, že budu hubená, se problémy nevyřeší. Ale odpadne komplex. Komplex z toho vlézt do plavek...a takových situací je v životě hodně. Kdy se všichni ostatní těší a člověk silnější postavy s nízkým sebevědomím prožívá peklo. Už pro tyhle situace to má smysl :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama